zivjumaja.lv

Par mums

Kopš 2020. gada janvāra, sadarbībā ar SIA "EKO ĢILDE", esam uzsākuši vairāk kā 10 zivju sugu audzēšanu, nodrošinot piemērotus audzēšanas apstākļus, tostarp sabalansētu uzturu, lai zivis būtu augstvērtīgas un piemērotas audzēšanai piemājas ūdenstilpnēs, kā arī lietošanai uzturā. Mūsu zivju mājā ir iespējams piemeklēt zivis jebkuriem apstākļiem un vajadzībām, ņemot vērā gan ūdenstilpnes dziļumu, platību un tipu, gan sugu savstarpējo spēju sadzīvot. Piedāvājam dažādas zivju sugas, piemēram, dīķu kvalitātes uzlabošanai vai tirīšanai, kā arī rotāšanai ar dekoratīvajām zivīm. Tāpat plānojam piedāvāt plašu zivju klāstu šķīvjiem - gan veselīgām vakariņām.

Vīzija

Mūsu vīzija ir iedrošināt uzturā lietot vairāk svaigas un mazāk pazīstamas zivis, kas audzētas Latvijā vienlaikus aicinot sabiedrību domāt par svarīgiem ekosistēmas jautājumiem, kas saistīti ar savvaļā dzīvojošo zivju pārzveju, un ēdamo zivju populācijas samazināšanos jeb nespēju atjaunoties pietiekamos daudzumos.

Apmeklējot zivju māju un iegādājoties zivis uz vietas, ir iespējams iepazīties ar visām pieejamām zivju sugām, audzēšanas apstākļiem un saņemt vērtīgus padomus no zivju mājas saimnieka.

Piedāvājam daudzveidīgu zivju klāstu

Dīķiem iespējams iegadāties dažādu sugu un izmēru zivju mazuļus - baltos un raibos platpierus, karpas, baltos amūrus un sibīrijas stores, kā arī dekoratīvās zivju sugas - Koi jeb krāsainās karpas un krāsainās karūsas. Šķīvjiem piedāvājam gan skrimšļzivis, gan zivis ar mazāk asakām, bagatīgām OMEGA 3 taukskābēm vai īpaši maz ogļhidrātiem. Pie mums ir iespējams iegādāties āfrikas samus, basus jeb amerikas asarus, sibīrijas un stērletes stores, kā arī zandartus.

zivjumaja.lv
zivjumaja.lv

Audzējam augstvērtīgas zivis lietošanai uzturā

Nav noslēpums, ka zivis ir pamats veselīgam un sabalansētam uzturam. Arī mūsu zivis tiek barotas ar sabalansētu, katrai sugai un standartiem atbilstošu pārtiku, kas to padara par augstvērtīgu produktu lietošanai uzturā. Turklāt zivju mājas saimnieks zina, kā pareizi pasniegt svaigas zivis klientam tā, lai pēc pagatavošanas tām nebūtu dažkārt saldūdens zivīm tik raksturīgā dūņu garša vai smarža.

Vienmēr svaigas

Mūsu zivis vienmēr būs svaigas, jo tās tiek izķertas no speciāliem ūdens baseiniem pēc pasūtījuma. Tās iespējams pasūtīt sev ērtākā veidā un saņemt pasūtījumu pie mājas durvīm vai pie mums uz vietas, vienlaikus iepazīstoties ar audzēšanas apstākļiem. Pasūtot zivis pie mums, vairs nebūs jāuztraucas par svaigu zivju neesamību veikalu plauktos un maltītes varēs plānot laicīgi.

zivjumaja.lv